Opracowywanie surowców kosmetycznych

Dla klientów, którzy chcą wykorzystać nasz niestandardowy potencjał

Dlaczego tworzymy własne surowce, skoro są ich na rynku tysiące?

EkologiaEkologia

Produkcja na miejscu powoduje zmniejszenie śladu węglowego związanego z transportem, magazynowaniem i zanieczyszczaniem środowiska jednorazowymi pojemnikami transportowymi, co pomaga chronić nasze środowisko.

Ochrona skóryOchrona skóry

Tworząc własne surowce możemy nie tylko wybierać naturalne i łagodne konserwanty, ale także zmniejszyć ich ilość, co znacznie zmniejsza ryzyko podrażnień i alergii, co jest niezwykle istotne dla kilkudziesięcu procent konsumentów.

Trwałość zaopatrzeniaTrwałość zaopatrzenia

Nasz dział surowcowy magazynuje materiał źródłowy niezbędny do produkcji surowców, przez co minimalizujemy ryzyko ich niedostępności - jak jest to ważne widzimy aktualnie przy kłopotach w łańcuchach zaopatrzenia.

Potwierdzone działaniePotwierdzone działanie

Tworzone surowce badamy nie tylko pod kątem standaryzacji zawartości, ale także w zakresie przeprowadzenia szerokich badań potwierdzających ich skuteczne działanie, co wspiera marketing kosmetyków, które je zawierają.

Indywidualne projektyIndywidualne projekty

Nasz zespół może opracować indywidualne surowce na wyłączność dla Twojej marki - co może przełożyć się na unikalność Twoich produktów i wzmocnić ich charakter (także z wykorzystanie recyclingu i procyclingu odpadów rolnych).

ElastycznośćElastyczność

Własne surowce produkujemy na zapotrzebowanie pod bieżące produkcje - ogranicza to ewentualne straty przeterminowanych surowców i daje gwarancję świeżości, a przez to przekłada się na dużą powtarzalność działania.

DokumentacjaDokumentacja

Do opracowywanych surowców zapewniamy pełne badania i dokumentację, wliczając w to badania w zakresie zawartości metali ciężkich. Cała dokumentacja jest dostępna zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Według Twojego pomysłuWedług Twojego pomysłu

Czasem to my proponujemy pomysły na konkretne surowce, a czasem działamy zgodnie z pomysłem klienta. Czasem pomagamy także opracowywać dokumentację dla nowatorskich surowców opracowywanych zewnętrznie.

Brzmi interesująco?

Zapraszamy do kontaktu