Doradztwo

Posiadamy bardzo szeroką wiedzę, którą dzielimy się z naszymi klientami

W jakich kwestiach możemy pomóc Tobie i Twojej marce?

TechnologiaTechnologia

W oczywisty sposób doradzamy w zakresie technologii kosmetyków - doboru surowców, optymalnej konsystencji, możliwym działaniu etc. Mówimy także wprost o ograniczeniach technologicznych, które dziś mają kosmetyki naturalne.

OpakowaniaOpakowania

Pomagamy dotrzeć do sprawdzonych dostawców wszelkich materiałów opakowaniowych: słoiczków, butelek, tub, kartoników czy etykiet. Mówimy, który dostawca wydaje się odpowiedni do danego projektu - zależnie od nakładu, budżetu etc.

MarketingMarketing

Podpowiadamy w zakresie założeń marketingowych zarówno dla poszczególnych produktów, jak i dla całej marki. Możemy także pomóc nawiązać kontakt z ekspertami branżowymi z wieloletnim doświadczeniem w marketingu marek.

Dokumentacja UEDokumentacja UE

Nie tylko tworzymy dokumentację na teren UE, ale także podpowiadamy w zakresie zgodności z zaleceniami Komisji Europejskiej (tzw. soft law), które potrafią być różnie interpretowane przez krajowe organy nadzoru (m.in. Państwowa Inspeksja Sanitarna).

Dokumentacja eksportowaDokumentacja eksportowa

Doradzamy w zakresie firm, które organizują wysyłki towarów poza granice UE, pomagamy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, a czasem nawet doradzamy odpowiednie nazewnictwo produktu, które przyśpieszy cały proces.

Założenia biznesoweZałożenia biznesowe

Gdy rozważamy podjęcie współpracy ze startupem, to analizujemy i poddajemy konstruktywnej krytyce założenia biznesowe. Pomaga to klientom w sposób bardziej świadomy podjąć decyzję o realizowaniu lub wycofaniu się z inwestycji.

TimingTiming

Podpowiadamy, jaki jest właściwy timing dla premier poszczególnych produktów, mówimy o sezonowości, jeśli ma ona miejsce, o najlepszych oknach czasowych na premiery. Podpowiemy także, jak planować czasowo premierę produktu.

Burza mózgówBurza mózgów

Jesteśmy otwarci na rozmowę także w innych kwestiach, niż te wymienione wcześniej. Uwielbiamy burzę mózgów i kreatywne rozwiązywanie problemów. Jesteśmy otwarci na każdy sposob rozwoju Twojego biznesu, który jednocześnie rozwinie nasz :)

Brzmi interesująco?

Skontaktuj się z nami