3 77 547 48 48  Cpn.-pt. 08:00 - 15:00  1 sales@ncosmetics.com
  • polski
  • english
  • Fundusze Europejskie Program Regionalny | Opolskie Kwitnące | Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Produkcja

&
Dobre praktyki produkcyjne (GMP)

Produkcja realizowana jest w naszym zakładzie spełniającym wymogi ISO 22716:2009 (GMP) - certyfikat wydany przez TÜV SÜD Polska Sp. z o.o. ważny do sierpnia 2021 r.
 

H
Pełna dokumentacja

W strefie klienta znajdują się wersje elektroniczne dokumentacji do danej szarży produkcyjnej danego produktu (raporty produkcji i konfekcji, raporty z badań mikrobiologicznych etc.).
 

l
Niewielkie ilości

Jesteśmy jedną z niewielu firm umożliwiającą zlecenie produkcji na niewielkie ilości. Minimalna wielkość wsadu produkcyjnego to jedynie 30kg - jest to odpowiednik około 600 kremów po 50ml lub około 150 toników po 200ml. Umożliwiają one jednak rozpoczęcie biznesu bez wielkich pieniędzy.
 

J
Konkurencyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny dla produkcji nisko- i średnionakładowych. W wielu innych firmach sensowne ceny są dostępne od ilości idących w dziesiątki tysięcy sztuk. Jest to bariera, o którą rozbiło się wiele początkujących marek.
 

<
Własne opakowania

Dla bardzo niskonakładowych produkcji umożliwiamy skorzystanie z wykorzystywanych przez nas, jakościowych opakowań. To wymierna korzyść, gdyż my zamawiamy je w dużo większych ilościach, a co za tym idzie, w dużo lepszych cenach, niż zamawialiby je Państwo osobno.

Dysponujemy własnym działem graficznym, który może przygotować i wytworzyć prototypy i niskonakładowe etykiety (CMYK + kolory metaliczne: srebrny, złoty etc.).

Oczywiście wspieramy naszych klientów w znalezieniu optymalnych dla nich opakowań/etykiet.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje.