3 77 547 48 48  Cpn.-pt. 08:00 - 15:00  1 sales@ncosmetics.com
  • polski
  • english
  • Fundusze Europejskie Program Regionalny | Opolskie Kwitnące | Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Indywidualne receptury

Zalety

;
Pełne dostosowanie receptury do Państwa oczekiwań

Mogą Państwo określić wszystkie parametry produktu: od działania, przez surowce po konsystencję czy finalną cenę kosmetyku.

Usługa ta jest w pełni profilowana pod Państwa. Oczywiście nie muszą to być kosmetyki naturalne - recepturujemy na rzecz naszych klientów także klasyczne produkty.
 

E
Wspólna praca nad kosmetykiem

W ramach projektowania receptury otrzymują Państwo kolejne jej wersje (nie limitujemy ich liczby) po to, by ostateczny produkt spełniał Państwa oczekiwania w 100%.
 

&
Wyłączność i majątkowe prawa autorskie

Stworzona w ten sposób procedura staje się Państwa wyłączną własnością, a my w umowie przekazujemy Państwu majątkowe prawa autorskie do niej.
 

(
Wymogi inne niż europejskie

Jesteśmy w stanie przygotować recepturę i jej dokumentację spełniającą wymogi określonego rynku (USA, Japonia, kraje arabskie etc.).
 

i
Adres i reprezentacja podczas kontroli

Dla naszych klientów umożliwiamy za niewielką opłatą rejestrację wirtualnego biura w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu oraz reprezentowanie Państwa w sytuacji kontroli (np. z Sanepidu).

To w znaczny sposób ogranicza Państwa stresy związne z prowadzeniem tej, wymagającej prawnie, działalności. Oczywiście jest to usługa fakultatywna.
 

Wady

V
Dłuższy czas realizacji

Wykonanie receptury wraz z kompletem badań trwa zazwyczaj od 4 do 6 miesięcy. Przyspieszenie tego terminu nie jest możliwe, jeśli usługa ta ma być świadczona rzetelnie i odpowiedzialnie.
 

J
Wyższe koszty początkowe

Przeciętny koszt receptury i jej dokumentacji to około 8 tys. zł netto (w zależności od typu produktu i deklaracji marketingowych może być on niższy lub wyższy).
 

&
Koszt magazynu indywidualnych surowców

Muszą mieć Państwo na uwadze, że surowce spoza naszego magazynu, ściągane pod Państwa produkcję, wiążą się z zamrożeniem pewnych funduszy.

Oczywiście w miarę możliwości staramy się ograniczyć ten koszt wybierając surowce dostępne w niewielkich opakowaniach i decydując się na nie tylko wtedy, gdy nie dysponujemy ich odpowiednikami.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje.