3 77 547 48 48  Cpn.-pt. 08:00 - 15:00  1 sales@ncosmetics.com
  • polski
  • english
  • Fundusze Europejskie Program Regionalny | Opolskie Kwitnące | Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Gotowe receptury

Zalety

V
Krótkie terminy realizacji

Mamy gotowych kilkadziesiąt receptur z pełną dokumentacją. Produkcja uzależniona jest od dostępności surowców i opakowań i zazwyczaj trwa około dwóch miesięcy.

To dużo szybciej niż w przypadku receptur indywidualnych.
 

J
Ograniczenie kosztów początkowych

W tym modelu nie muszą Państwo wykładać pieniędzy na stworzenie receptury wraz z niezbędnymi badaniami. To duża oszczędność.
 

&
Brak kosztów i ryzyka magazynu surowców

Produkcja z naszych receptur realizowana jest w całości z naszego magazynu surowców. To olbrzymie obniżenie bariery wejścia na rynek, gdyż standardowo zamrożony w magazynie surowców kapitał to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Ogranicza to w znaczący sposób ryzyko inwestycji.
 

i
Adres i reprezentacja podczas kontroli

Dla naszych klientów umożliwiamy za niewielką opłatą rejestrację wirtualnego biura w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu oraz reprezentowanie Państwa w sytuacji kontroli (np. z Sanepidu).

To w znaczny sposób ogranicza Państwa stresy związne z prowadzeniem tej, wymagającej prawnie, działalności.
 

+
Dostosowanie receptur do półki cenowej

Receptury przygotowane są na duże stężenia substancji aktywnych, które w danym produkcie można zmniejszyć bez konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań, a co za tym idzie, dostosować bezkosztowo cenę produktów.

Wady

F
Ograniczenie oferty do dostępnych receptur

Wiąże się to zarówno z typami dostępnych kosmetyków (kremy i sera pielęgnacyjne to twarzy, rąk, stóp i ciała, produkty zmywające) jak i ich rodzajem (w dużej części naturalne, bez parabenów, silikonów, PEGów, substancji ropopochodnych etc.), w większości hypoalergiczne.
 

&
Brak najtańszych, klasycznych kosmetyków

Nasze gotowe receptury są w dużej mierze naturalne, a przez to w produkcji są droższe, niż tanie kosmetyki oparte o wazelinę, parafinę czy silikony.
 

&
Brak wyłączności na receptury

Nie ma możliwości odsprzedania Państwu wybranych gotowych receptur na wyłączność, gdyż uniemożliwilibyśmy tym samym świadczenie naszych usług na rzecz pozostałych klientów.

W przypadku zainteresowania wyłącznością jedynym rozwiązaniem są indywidualne receptury.
 

(
Dokumentacja na teren UE

Gotowe receptury spełniają wymagania UE i posiadają wymaganą na tym terenie dokumentację. Jednocześnie nie posiadają dokumentacji do eksportu poza UE.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje.